top of page

İzmirtalk
Kurallar

İzmirtalk sizlerin İngilizce konuşması ve eğlenmesi için en uygun ortamı oluşturmaya çabalayan bir organizasyondur. Zamanla edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile kurallarımızı siz üyelerimizin daha iyi vakit geçirmesi için düzenledik.

1

Etkinlikler ve WhatsApp

İzmirtalk sürekli üye alımına açık bir organizasyondur. Bu amacımızı yerine getirirken siz üyelerimizin aktif olması bizler ve diğer üyeler için çok önemlidir. Etkinliklerde bulunmamanız ve WhatsApp üstünde iletişim halinde olmamanız halinde sizinle iletişime geçilecektir. Bu iletişimsizlik devam ettiği takdirde üyelikten atılırsınız.

2

Sadece İngilizce!

Etkinliklerimizde, WhatsApp'ta ve Mobil uygulamamızda sadece İngilizce konuşulmaktadır. Bunun en temel amacı üyelerimizin İngilizce sohbet etmeyi gündelik bir alışkanlık hale getirmeleridir. Bu kuralı kasten ve sürekli ihlal ederseniz üyelikten atılırsınız.

3

Saygısızlığa yer yok!

İzmirtalk sosyal açıdan size birçok olanak sunmaktadır. Bunlar hem sanal hem de fiziksel ortamlardır. Bu ortamlarda bulunurken çevrenizdekilere yaptığınız herhangi bir saygısızlık durumunda üyelikten çıkartılmanız an meselesi olabilir.

bottom of page